• info@petekyazilim.com
Misyon & Vizyon

Misyonumuz, yazılım ve donanım geliştirme ve sistem entegrasyonu konusunda üstün ve yenilikçi yaklaşımlarla, müşterilerinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan, kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktır.

Vizyonumuz, hem ulusal hem de uluslararası platformda başarıları ve kalitesiyle tanınan, özgün çözümleri ile teknolojiye ve sektöre yön veren, alanında lider ve öncü bir şirket olmaktır.

Petek Yazılım 20 yıllık bir yazılım serüveni ve Tecrübesi ile mağazalar için yönetim otomasyonları uygulamaları geliştirerek bilişim dünyasında güven sağlamış ve bugün KOBİ'ler için çözümler sunan, eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren anahtar teslim yazılım projeleri geliştiren ve uzmanlık alanı Ticari Yazılımlar , Özel Yazılım ve El Terminalleri çözümleri olan bir şirket haline gelmiştir. Petek Yazılım, yazılım dünyasındaki yenilikleri yakından takip etmektedir.Teknolojide yeni olan ve fayda görülen tüm çalışmaları titizlikle sahaya yönlendirmektedir.Bu yüzden kullanıcı dostu çalışmalarını aralıksız devam ettirmektedir..Yazılım dünyasında yenilikleri takip etmek için bizimle kalın.

KADROMUZ

Gelişen teknolojiye uyum sağlamak ve taleplere cevap verebilmek adına devamlı büyüyen bir kadroya sahip olmak gerekir. Bunun bilincinde olan şirketimiz kadrosunu her geçen gün geliştirmekte ,bütünlüğü bozmadan onlarca çalışanı ile kendini genişletmektedir.Petek Yazılım yönetimi ve çalışanları sunulan ürün ve çözümlerde en iyi olmayı hedeflemiş bilgiye gösterdikleri önem ve ticari deneyimleriyle marka haline gelmeyi başarmıştır.

Ömer Faruk Öztürk

E-mail : farukozturk@petekyazilim.com
Telefon: 0507 922 58 92

Mehmet Pamukçu

E-mail : mehmetpamukcu@petekyazilim.com
Telefon: 0554 298 80 55