• info@petekyazilim.com

E-İHRACAT FATURA

Petek Ravi Entegrasyonunun sunduğu e-ihracat Fatura çözümüyle Maliye Bakanlığı standartlarına uygun e-ihracat fatura sistemine geçiş yapın, seçtiğiniz yöntemle fatura üretmeye, alım ve gönderim işlemlerini gerçekleştirmeye hemen başlayın.

Türk Ticaret Kanunu ve Vergi Usul Kanunu ile bazı şirketler için artık bir zorunluluk haline gelen, ancak faturalama süreçlerini kolaylaştırarak istisnasız tüm şirketlere avantajlar sağlayan e-ihracat uygulaması Petek Ravi güvencesiyle sizi bekliyor.

Petek Ravi, e-ihracat  fatura çözümüyle her ölçekteki şirketin Maliye Bakanlığı standartlarına %100 uyumlu e-ihracat fatura sistemine kısa bir süre içerisinde ve zahmetsizce kavuşmasını sağlıyor.

Petek Ravi e-ihracat uygulaması, e-ihracat fatura alım/gönderim işlemlerinde Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından belirlenen e-fatura portalı seçeneği dışında; entegrasyon ve özel entegrasyon seçenekleri sunuyor.


İhracat Fatura süreçlerinizi otomatik hale getirin

Elektronik İmza Sunucusu ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) Posta Kutusu ile entegre bir şekilde çalışan ve mevcut altyapınıza entegre edilebilen Petek Ravi e-ihracat fatura uygulaması, ERP sistemi ile birlikte kullanıldığında fatura alım ve gönderim süreçlerini otomatik olarak gerçekleştiriyor.